В Україні найбільш поширеною організаційно правовою формою є Товариство з обмеженою відповідальністю 

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю на сьогодні є одним з найпростіших варіантів оформлення бізнесу. На відміну від інших організаційно-правових форм реєстрація ТОВ дозволить Вам досить швидко отримати весь потрібний пакет документів для початку підприємницької діяльності.

Спеціалісти адвокатського бюро «Карпішин та партнери» готові  допомогти зареєструвати Вам Товариство з обмеженою відповідальністю в короткі терміни і за прийнятну
ціну , ознайомити з переліком документів потрібним для реєстрації даного виду товариства, або при необхідності супроводжувати процедуру банкрутства, злиття, поглинання, або ліквідацію товариства з обмеженою відповідальністю. 

Переваги  і особливості даної організаційно правової форми:

– Засновниками і учасниками ТОВ можуть бути як фізичні та юридичні особи, так і резиденти та нерезиденти України, які згідно з Конституцією України при реєстрації ТОВ мають такі ж права як і громадяни України.

– Максимальна кількість учасників може бути 100 осіб. Якщо при реєстрації ТОВ у засновників є бажання включити більшу кількість учасників, то необхідно звертатися вже до інших організаційно-правових форм. Наприклад: акціонерне товариство.

– Статутний капітал розділений на частки, учасники Товариства не відповідають за його зобов’язаннями, і несуть ризики збитків які пов’язані з господарською діяльністю товариства лише у межах вартості внесених ними вкладів.На сьогоднішній день для реєстрації ТОВ не потрібно, як це було раніше, великого розміру статутного капіталу. Сформований статутний капітал при реєстрації ТОВ може бути внесений як грошима так і майном протягом 1 року з моменту реєстрації ТОВ.

– При реєстрації Ви маєте можливість самостійно визначати види діяльності та систему оподаткування. 

– Юридична адреса ТОВ може знаходиться або згідно договору оренди, або за місцем прописки будь-якого з учасників.

Чинне законодавство не забороняє реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю з одним учасником – юридичною або фізичною особою. Тому Ви можете самостійно відкривати бізнес, якщо Вам не потрібні інші партнери.