Адвокатське бюро «Карпішин і партнери» – це справжня команда професіоналів своєї справи, яка має величезний стаж в комплексному корпоративному обслуговуванні підприємств та наданні громадянам різних юридичних послуг.

Наше бюро надає широкий перелік послуг, та здійснює юредичний супровід Вашого бізнесу.

Ми надаємо консультації з вибору організаційно-правової форми підприємства, а також, системи оподаткування, залежно від того напрямку в якому працює Ваш бізнес. Надаємо поетапну допомогу для відкриття та подальшого функціонування бізнесу.

Досвідчені фахівці нашої команди нададуть всі послуги для його реєстрації, отримавши повний набір необхідних документів. Наші висококваліфіковані бухгалтера проведуть консультацію для вибору найоптимальнішої системи оподаткування і надалі, нададуть бухгалтерський супровід.

Ключовою перевагою адвокатського бюро “Карпішин і партнери”, є високий професіоналізм та оперативність, у всіх етапах виконання поставленої перед нами роботи.

Ми даємо гарантію, що з нами Ви будете “в правовому полі” на протязі всієї діяльності Вашого підприємства, а при необхідності, ми зможемо оперативно провести його ліквідацію.