Спеціалісти адвокатського бюро «Карпішин та партнери» надають юридичні послуги з ліквідації підприємств у м. Житомирі та Житомирській області, які охоплюють усі аспекти даного процесу.

Адвокатське бюро «Карпішин та партнери» гарантує висококваліфіковане виконання послуг, пов’язаних з ліквідацією підприємств, незалежно від організаційно-правової форми та від того, чи здійснювалась фактично підприємницька діяльність чи ні.

Ліквідаційна процедура –  це дуже відповідальний процес. Для того, щоб процес ліквідації підприємства завершився успішно, обов’язково необхідно звернутися до справжніх фахівців у даній сфері. Вони не тільки підготують усі необхідні документи та подадуть їх держустановам у встановлені законодавством терміни, а також нададуть допомогу під час проведення перевірок контролюючими органами.

Можна виділити декілька способів ліквідації підприємства.

Спосіб ліквідації обирається індивідуально у кожному випадку. 

Для того щоб провести ліквідацію підприємства коректно рекомендуємо Вам звертатися лише до спеціалістів, які займаються даними питаннями.

Нижче перераховані способи ліквідації підприємства:

 1. Найпоширенішим способом, який використовується власником для того, щоб закрити власне підприємство – є прийняття рішення про його ліквідацію.

Вибираючи цей варіант, важливо розуміти, що Вам обов’язково доведеться пройти аудит (перевірку) у податковій інспекції та пенсійному фонді за місцем реєстрації підприємства. Весь цей час підприємству необхідно подавати всі встановлені законодавством звіти.

До початку процедури ліквідації необхідно закрити розрахунковий рахунок в банку і підготувати такі документи:

 • установчі документи компанії (статут, виписка, довідка з органів статистики, свідоцтво ПДВ);
 • бухгалтерські документи за весь час роботи підприємства або з моменту проходження останньої перевірки (виписки з банку, каса, відомості про нарахування заробітної плати, звіти);
 • протокол або рішення власників про ліквідацію підприємства (готується нашими фахівцями).
 1. Передача корпоративних прав

Даний варіант найчастіше використовують у тих випадках, коли власник не готовий до затяжної процедури ліквідації підприємства. У такому випадку власником передаються корпоративні права і посада директора іншій особі.

Дана процедура відрізняється оперативністю, адже реєстрація зміни директора і засновника займає всього 5-10 робочих днів.

 В результаті, діючий директор і засновники виключаються з відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

 Необхідні документи:

 • установчі документи компанії – статут, виписка;
 • протокол або рішення власників про зміну власників та директора підприємства – готується нашими фахівцями.
 1. Процедура банкрутства – даний варіант ліквідації підприємства застосовується не тільки по відношенню до власного підприємства, яке має певні проблеми з кредиторською заборгованістю перед контрагентами та/або державним бюджетом, так і по відношенню до підприємства Вашого кредитора, який винен Вам велику суму коштів.

У вартість даної послуги входить:

 • консультація стосовно проведення процедури ліквідації шляхом банкрутства;
 • юридичний супровід з досудової підготовки справи до господарського суду;
 • збір та аналіз доказів і визначення тактики ведення справи у суді;
 • складання позовної заяви та підготовка документів для звернення до господарського суду;
 • представництво та відстоювання в суді Ваших інтересів;
 • складання процесуальних документів (відзивів, заперечень, роз’яснень, клопотань, заяв).

Незалежно від того який варіант Ви оберете наші спеціалісти нададуть Вам висококваліфіковану допомогу у вирішенні усіх питань які виникнуть у Вас під час реалізації процедури ліквідації підприємства.

Вартість послуги залежить від об’єму робіт. Об’єм робіт по кожному підприємству індивідуальний.