На сьогоднішній день документообіг налічує дійсно велику кількість різноманітних видів документів, кожен з яких вимагає серйозних підходів до правильності його заповнення. Окрім цього, варто зазначити, що процес складання угод, договорів і різноманітних актів вимагає від людини, яка їх складає серйозних зананнь з різних дисциплін, а саме господарське та цивільне право, і в тому числі мати достатньо юридичної практики у відносинах, що будуть регулюватися кожним конкретним документом.

Юристи Адвокатського бюро «Карпішин та партнери» залюбки нададуть найоптимальніші рекомендації за допомогою яких можна буде істотно покращити та оптимізувати існуючі договори. Також забезпечать Вас кваліфікованлю допомогою у процесі внесення змін у документи, а саме доповнення необхідною інформацією, а також виключення певних умов та пунктів в цілях запобігти шахрайству або ж хибності правовідносин. Від того наскільки точно і правильно складений договір, напряму залежить ймовірніть того, що операція, яка розглядається у договорі, буде збитковою, а саме у вигляді неотриманого прибутку, реального збитку, витрат на судові розгляди і тому подібне.

Перед тим як приступати до процесу складання договору, спеціаліст повинен володіти інформацією про реальні можливості підприємства(підприємця), його справжній фінансово-господарський стан, чи присутні борги у підприємтсва, чи наявні претензії, і взагалі чи може дане підприємство конкурувати з іншими у своїй сфері діяльності. Всі вищезазначені знання допоможуть спеціалісту скласкти документ, який максимально зменьшить усі можливі ризики по угоді щодо якої він складається.

Наші юристи є експертами у розробці цивільно-правових договорів, а також угод і контрактів, які регулюють комерційну діяльність підприємств. Спеціалісти адвокатського бюро «Карпішин і партнери» виконають все власноруч або ж нададуть допомогу у складанні та реєстрації правовстановлюючих документів компанії, порадять найоптимальніший зміст і форму договору, який використовується для укладання угоди, забезпечать юридичний підтримку Вашого бізнесу, у тій мірі у якій Вам то буде необхідно. Також варто зазначити, що наші юристи надають висококваліфіковану допомогу приватним підприємцям у  різних юридичних процесах: укладенні договорів, які регулюють відносини з юридичними особами; контроль кадрової політики організації; допомога у складенні договорів між найманими працівниками та роботодавцями.

    Адвокатське бюро «Карпішин та партнери»  володіє величезним досвідом у складанні договорів, укладанні контрактів. Нижче наведений перелік послуг, які надають спеціалісти адвокатського бюро «Карпішин та партнери»:

  • Допомога у виборі оптимальної форми реалізації угод з урахуванням максимальної правової захищеності та мінімізації оподаткування при здійсненні угоди.
  • Проведення експертизи та підготовку проектів усіх типів господарських договорів.
  • Складання та підготовка будь-яких господарських договорів (включаючи зовнішньоекономічні контракти).
  • Участь у переговорах щодо укладення договорів різних видів.
  • Аудит договірного процесу, експертиза господарських договорів на відповідність нормам права.
  • Врегулювання суперечок при укладанні договору.